Розсувні решітки металеві на вікна, двері, вітрини.


Продажа Добавить в блокнот
Цена: 1750 грн

Детальное описание

Розсувні металеві решітки на вікна, двері, балкони, вітрини магазинів під замовлення будь - яких розмірів від компанії ТОВ «Дніпрокомплексбуд» - виробництво(виготовлення) і установка, працюємо по всій Україні. Наш сайт: http://reshetki.top Розсувні решітки з металу-надійний спосіб захисту віконних і дверних прорізів. Розсувні металеві решітки дозволяють запобігти небажаному проникненню всередину приміщень, і в той же час зберігають можливість перегляду об'єкту, що охороняється зовні. Як правило, такі пристрої встановлюються у віконних або дверних отворах. В окремих випадках розсувні решітки можуть служити додатковим елементом захисту житла. Тому доречно їх використання як в квартирах і житлових будинках, так і в офісах, і на виробництві. Наша компанія Reshetki.top виготовить під замовлення розсувну решітку будь-яких розмірів. Високоміцна сталь і особливості системи роблять злом практично неможливим. З ЧОГО ВИГОТОВЛЕНІ РЕШІТКИ: * Решітки виготовлені з металу; * По периметру куточок металевий 35х35мм; * Розсувний механізм-смуга 25х4 мм; * Поріг (знімний) куточок металевий 35х35мм з металевою смугою 25х4мм; * Порошкове фарбування в будь-який колір по RAL; * Спеціальні дужки під навісний замок; * Надійні петлі. Розсувні решітки від компанії "Дніпрокомплексбуд" Reshetki.top: · Надійний · Довговічний · Компактний * естетично привабливі, а також мають високу міцність і захист від проникнення. Наші клієнти: Нашими клієнтами є великі мережі Рітейли України такі як Ельдорадо, Комфі, АТБ, Водафон, Цитрус і багато інших. Працюємо як з великими організаціями, так і з приватними клієнтами. Здійснюємо заміри і установки по території всієї України. Замовлення можна оформити по Вайбер, або по телефону 0977882304 Наші менеджери обов'язково вас проконсультують з технічних питань, ціною і термінами виготовлення. тел: 0977882304 http://reshetki.top
Номер телефона 0977882304
Добавлено 2021-08-03 15:26:04

Расположение

Голосіївський р-н, Киев, Украина

Детали объявления

ID объявления: 3261
Показов: 6
Истекает: 2021-10-17 15:26:04

Поделитесь с друзьями:

facebookПоделится в Facebook

viberПоделится в Viber

telegramПоделится в Telegram

Бывает в наше жизни случается так, что нам необходимо что- то срочно продать, например, квартиру или дом, машину. А может у нас лежит какая то вещь просто без необходимости и хотелось бы ее куда то деть. Но вот вопрос весь состоит в том, что мы не знаем, как это сделать. Вынести на рынок, у нас нет времени, а то и желания. Да и знакомые, которые могли бы эту вещь продать у себя в магазине как б/у, тоже есть не у всех.

Или может мы хотели бы не нужные нам вещи отдать бесплатно нуждающимся, но вот не знаем кому. А приставать к людям с вопросом: «А Вы не нуждаетесь?» как - то не прилично. А тут еще и кошка наплодила котят до десятка, куда же их теперь пристроить? И на этот вопрос тоже надо найти ответ. Решить эти проблемы и многие другие, связанные с куплей – продажей различных товаров Вам всегда поможет бесплатная доска объявлений Киева - Мій ЕП.