Тренінговий центр на Еспланадній


Аренда Добавить в блокнот
Цена: 300 грн

Описание

Тренінговий центр має ТРИ зали і знаходиться у центральній частині Києва - напроти Палацу спорту, 100 метрів від станції метро "Палац спорту".

Меблювання приміщень здійснюється під кожен захід окремо (кому потрібно - столи, кому - лише крісла чи стільці). Так само - із забезпеченням обладнанням (проектори, мульмедійна дошка, "фасилітаційна стінка", колонки, фото- відеозйомка).

Виготовляємо матеріали тренінгу, сертифікати, бейджі та іншу поліграфічну продукцію.

Можлива самостійна організація кава-пауз (додаткова плата за оренду зали для кава-паузи).

Тренінгова зала обладнана стаціонарним проектором з великим екраном, склянним та електронним фліпчартами. Учасникам заходів відтепер немає потреби переписувати інформацію з фліпчарта, вона може бути збережена на його електронних пристроях (смартфоні. планшеті, ноутбуці).

Налаштування та підключення учасників здійснить менеджер нашого тренінгового центру, від тренера не вимагається додаткових зусиль

Правила помещения
Куріння учасниками тренінгу можливе на балконі, вихід на який із зали. Заборонено куріння в приміщенні і в парадному будинку.

У разі потреби організаторам може бути надано додатковий час для підготовки зали (до 30 хв), подовження часу оренди можливе за умови відсутності наступного заходу після заброньованого часу оренди.

Приміщення обладнані Wi-Fi покриттям, для швидкого під'єднання до мережі встановлено NFC-мітки та QR-коди.

В усіх залах забезпечується клімат-контроль кондиціонерами з функціями охолодження, осушення та нагріву повітря.
• Синій зал ( 40 кв.м., до 35 чол на стільцях) – 300 грн/ год , включно з флипчарт-дошкою без папіру, 2 маркери.
• Червоний зал (38 кв.м., до 20 чол. на стільцях) – 300 грн/ год , включно з флипчарт-дошкою без папіру, 2 маркери.
• Мала зала ( 18 кв.м., до 10 чол за столами або до 15 на стыльцях) – 200 грн/год. Приватна консультація до 3 осіб – 100 грн/год
Контакт 0503559512
Добавлено 2019-01-21 11:03:22
Добавил

Особенности

Площадь 40
Тип Аренды Аренда помещений свободного назначения

Расположение

Печерський р-н, Киев, Украина

Детали объявления

ID объявления: 794
Показов: 23
Истекает: 2019-05-05 11:03:22
   

   Бывает в наше жизни случается так, что нам необходимо что- то срочно продать, например, квартиру или дом, машину. А может у нас лежит какая то вещь просто без необходимости и хотелось бы ее куда то деть. Но вот вопрос весь состоит в том, что мы не знаем, как это сделать. Вынести на рынок, у нас нет времени, а то и желания. Да и знакомые, которые могли бы эту вещь продать у себя в магазине как б/у, тоже есть не у всех.

   Или может мы хотели бы не нужные нам вещи отдать бесплатно нуждающимся, но вот не знаем кому. А приставать к людям с вопросом: «А Вы не нуждаетесь?» как - то не прилично. А тут еще и кошка наплодила котят до десятка, куда же их теперь пристроить? И на этот вопрос тоже надо найти ответ. Решить эти проблемы и многие другие, связанные с куплей – продажей различных товаров Вам всегда поможет бесплатная доска объявлений Киева Мій ЕП.