Автомойщик! 1000 грн. Робота в Києві! Житло!


Работа Добавить в блокнот
Цена: 20000 грн

Детальное описание

Мережа автомийок запрошує в свою команду молодих, енергійних співробітників (автомийників) для довготривалої і плідної роботи в сфері автопослуг. Вимоги: Чоловік до 40 років, фізично здоровий, без шкідливих звичок. Ми бачимо в своїх кандидатах такі якості як: пунктуальність, уважність, відповідальність, здатність до навчання і бажання гідно заробляти. Досвід роботи бажаний (навчаємо, якщо досвіду немає). Умови роботи: Графік роботи вахтовий з проживанням у нас 14/7. Виплати заробітної плати кожного понеділка. Бонуси, чайові і аванси виплачуються щодня. Форма та проживання за рахунок роботодавця (душ, пральна машина, кухня, wi-fi, кондиціонер). Хімія найвідоміших брендів (не шкідлива для шкіри рук). Проводимо майстер-класи з проведення хімчисток, антидощ, полімерів, антібітумів, антимошки і т.д. Весь інвентар для роботи видає фірма за свій рахунок. Обов'язки: Швидко і якісно виконувати замовлення клієнтів з миття і додаткових авто-послуг. Наш сайт: http://avtomoyka.best. Підтримка чистоти на робочому місці і в кімнаті. Дотримуватися санітарно-гігієнічних норм по відношенню до себе і оточуючих. Резюме не читаємо, просимо телефонувати і уточнювати всю інформацію по тел. +380933821453.
Номер телефона Телефон: +380933821453.
Добавлено 2021-08-26 18:46:29
Добавил

Особенности

Тип занятости Работа на полную ставку
Зарплата 20000
Тип работы Постоянная работа

Расположение

Голосіївський р-н, Киев, Украина

Детали объявления

ID объявления: 3297
Показов: 7
Истекает: 2021-10-10 18:46:29

Поделитесь с друзьями:

facebookПоделится в Facebook

viberПоделится в Viber

telegramПоделится в Telegram

Бывает в наше жизни случается так, что нам необходимо что- то срочно продать, например, квартиру или дом, машину. А может у нас лежит какая то вещь просто без необходимости и хотелось бы ее куда то деть. Но вот вопрос весь состоит в том, что мы не знаем, как это сделать. Вынести на рынок, у нас нет времени, а то и желания. Да и знакомые, которые могли бы эту вещь продать у себя в магазине как б/у, тоже есть не у всех.

Или может мы хотели бы не нужные нам вещи отдать бесплатно нуждающимся, но вот не знаем кому. А приставать к людям с вопросом: «А Вы не нуждаетесь?» как - то не прилично. А тут еще и кошка наплодила котят до десятка, куда же их теперь пристроить? И на этот вопрос тоже надо найти ответ. Решить эти проблемы и многие другие, связанные с куплей – продажей различных товаров Вам всегда поможет бесплатная доска объявлений Киева - Мій ЕП.