Любі друзі! Дозвольте пригостити Вас посмішками і щасливими момен


Услуга Добавить в блокнот
Цена: 700 грн

Детальное описание

Любі друзі! Дозвольте пригостити Вас посмішками і щасливими моментами? Ми знаємо рецепти найсмачніших свят і з задоволенням приготуємо їх для Вас! Дякую що ви з нами. НАШІ герої РОБЛЯТЬ ДІТЕЙ ЩАСЛИВИМИ, А ЗНАЧИТЬ, НЕ МОЖУТЬ ВІДПОЧИВАТИ!) Адже вони вже засиділася і хочуть поділитися своєю щирістю і безпосередністю саме з вами. Веселі дитячі програми на свято: талановиті аніматори, яскравий реквізит, музичний супровід, перетворення неоновими фарбами (аквагрим), нагорода від героїв (сюрприз всім діткам), різнокольорові черевички (кульки) і світлячки (світломузика). У програмі конкурси, ігри, естафети, міні-дискотека і море різних сюрпризів і розваг. Наші програми: - Супер Кот і Леді Баг - Тролі: Розочка і Цветан -Щенячій Патруль - Герої в масках - Трансформер Бамбелбі - робокар Полі і Ембер - Поні Іскорка і поні Веселка, Пінкі Пай My Little Pony - НіндзяГо - Благродние Пірати - Фіксікі Нулик - Ельза і Анна Холодне серце і Сніговик Олаф - Пустотливі Міньйон (Ростові і немає) -Клоунесса Пуговка - Монстр Хай - Свинка Пеппа і Джордж -Прінцесса Софія і Принц - Квести: Піратський, Шпигунський (Мафія) - Ростова лялька і геройчік на вибір - Жива листівка - привітання ростовими ляльками - 10-15 хв -Шоу мильних бульбашок - Шоу науки - Аквагрімер - Фото / альбом / відео Оформлення свята під ключ - стандарт. 0935402258 Вайбер та моб
Номер телефона 0935402258
Добавлено 2021-07-11 22:04:26
Добавил

Расположение

Печерський р-н, Киев, Украина

Детали объявления

ID объявления: 3221
Показов: 14
Истекает: 2022-02-06 22:04:26

Поделитесь с друзьями:

facebookПоделится в Facebook

viberПоделится в Viber

telegramПоделится в Telegram

Бывает в наше жизни случается так, что нам необходимо что- то срочно продать, например, квартиру или дом, машину. А может у нас лежит какая то вещь просто без необходимости и хотелось бы ее куда то деть. Но вот вопрос весь состоит в том, что мы не знаем, как это сделать. Вынести на рынок, у нас нет времени, а то и желания. Да и знакомые, которые могли бы эту вещь продать у себя в магазине как б/у, тоже есть не у всех.

Или может мы хотели бы не нужные нам вещи отдать бесплатно нуждающимся, но вот не знаем кому. А приставать к людям с вопросом: «А Вы не нуждаетесь?» как - то не прилично. А тут еще и кошка наплодила котят до десятка, куда же их теперь пристроить? И на этот вопрос тоже надо найти ответ. Решить эти проблемы и многие другие, связанные с куплей – продажей различных товаров Вам всегда поможет бесплатная доска объявлений Киева - Мій ЕП.